ZYXEL 4G Destekli Wah 7706 Router’i Tanıttı

Yayın Tarihi Nisan 8, 2016
Zyxel wah 7706-1
Yolculuk esnasında iletişimimizin veya internet baglantımızın kopması hep canımız sıkmıstır. Eğer sizde benim gibi düşünüyorsanız bu haberimiz sizinde ilginizi cekecektir. ZYXEL Firması seyahat anında iletişim kopmalarının önüne gecebilmek adına 4g destekli Wah 7706 kablosuz router modemi kullanıcıların kullanımına sunuyor.Sürekli seyahat içinde olanlar için mükemmel bir cihaz olan bu router beklentileri fazlasıyla karsılıyor. Biraz da özelliklerine değinelim

zyxel-wah-3
Cihaz, hızlı kablosuz IEEE 80211AC teknolojisini kullanarak 2.5-5ghz bant aralıgında yayın yapıyor,2g,3g,4g,cat 6 mobil desteği ile en iyi iletişimi kullanıma sunuyor. Tam 32 wifi cihazı destekleyen router harika bir yolculuk gecirmenizi saglıyor.

zyxel-wah-2


Piliyle birlikte 125 gram agırlığa sahip router’ın hafif ve kolay tasınabilir olması dikkat cekiyor.Yolculuk esnasında kullanıcıların en cok sıkıntı cektiği konuların basında veri hızları gelmektedir.40mhz bant genişliğinde 300mbps hızında indirme,20mhz bant genişliğinde 50mbps hızında yükleme yapabilme imkanı sunan cihaz, tak kullan özelliği ile hiçbir işlem yapmaksızın kullanımı cok basit bir hale getiriyor.
Verilerinizi kolay bir sekilde paylasabilmeniz için cihaz 32gb’a kadar sd kart desteğide sunmaktadır.Cihazın en önemli baska bir özelliğide 2800mah pil gücüne sahip olması ve güc tasarruf modunun olması. 10 saat calısma süresi ve 300 saat bekleme süresine sahip. Cihazda ki led gösterge sayesinde sinyal kalitesi, baglantı durumu ve pil ömrününün ne kadar kaldığına dair bilgilere ulasmak mümkün.
1 Nisan da kullanmaya basladığımız 4.5 g alt yapısı geliştikce daha hızlı kullanım saglayacak olan cihaz sürekli seyahat halinde olan kişiler için vazgecilmez bir iletişim aracı olacak gibi görünüyor.

İlgili Yayınlar  Hibrit Peugeot modelleri çok güçlü gelecek!
Enjoyed this video?
"No Thanks. Please Close This Box!"