WHATSAPP’IN SES GETİRECEK YENİ EKLENEN ÖZELLİKLERİ

Yayın Tarihi Mart 30, 2016

WHATSAPP YENİ EKLENEN ÖZELLİKLER

yeni whatsapp özellikleri

Milyonlarca telefon kullanıcısının vazgecilmez uygulaması olan Whatsapp yeni eklenen özellikleriyle ses getireceğe benziyor. Sizler için bu yazımız da yeni eklenecek olan özelliklerden bahsettik.

 
Popüler mesajlaşma platformu Whatsapp yeni özellikler eklemeye devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda dosya paylaşım özelliği eklenen WhatsApp‘a geçtiğimiz günlerde ise yazı stili değiştirme özelliğinin ekleneceği belirtilmişti.
 

Yeni özellikler neler?

Önümüzdeki günlerde dünya genelinde yayınlanacak olan yeni sürümle birlikte WhatsApp‘a önemli özellikler ekleniyor. “Hızlı Cevap” özelliği bunlardan birisi. Bu özellikle birlikte direkt olarak bildirim üzerinden gelen mesajlara cevap verebileceksiniz.
Bunun dışında yazı stili değiştirme özelliği de bu yeni güncelleme ile birlikte yakında uygulamaya eklenecek olan yeniliklerden. Yakında kullanıcılar yazı Bold,Italic ve üstü çizili mesajlar atabilecekler.
Ayrıca yeni güncelleme ile birlikte daha özel duvar kağıtları ekleyebilecek ve grup mesajlaşmalarında daha fazla seçenekten yararlanabileceksiniz. Kullanıcıları şimdiden yeni gelecek güncellemenin gelmesini sabırsızlıkla beklemeye gecti..
YENİ BİR MAKALEMİZDE GÖRÜŞMEK DİLEĞİYLE HOSCAKALIN
                                    ,,TELEFONDESTEK,,
İlgili Yayınlar  BMW M3, geri çağrılıyor!
Enjoyed this video?
"No Thanks. Please Close This Box!"