Samsung’dan Muhtesem Teknoloji

Yayın Tarihi Mart 27, 2016

samsung katlanabilir telefon-1

MUHTESEM TEKNOLOJİ

Büyük boyutlarıyla akıllı telefonlar yer kaplama konusunda sıkıntılar oluşturmaya başlamışken Samsung bu duruma çözüm bulmak adına ilk adımı atmıs görünüyor
Samsung’un birkaç yıldır üzerine çalıştığı katlanabilen telefonlar nihayet gün yüzüne çıkıyor. Bükülebilen telefonların iki farklı modelinin önümüzdeki yılın Ocak ayında gelebileceği söyleniyor.

Cihazların biri Snapdragon 620 işlemci sunacakken diğeri daha güçlü bir seçenek olan Snapdragon 820 işlemciye sahip olacak. Her iki telefonda da 3GB RAM, bütünleşik batarya, ekstra depolama için microSD yuvası olacak.

Telefonların ikiye katlanması hem yer konusundaki sıkıntıları çözebilir hemde ekranda küçültmeye gidilmesine gerek kalmaz.
Samsung bu durumu değerlendirmek istiyor olacak ki katlanabilir ekran ile ilgili patent aldı.
Şirket katlanabilir akıllı telefonların ticarileştirilme sürecinin 2016 yılında tamamlanabileceğini bildirmişti. Bu açıklamanın üzerinden çok geçmeden de Samsung’un “Project Valley” kod adına sahip benzersiz tasarım ve katlanabilir ekrana sahip modeller üzerine çalışmalar yaptığı duyurulmuştu.
Samsung hayranları ve telefon kullanıcıları çok yakında bu benzersiz akıllı cihazlara sahip olabilecekler gibi görünüyor.

YENİ BİR MAKALEDE GÖRÜŞMEK DİLEĞİYLE                                       HOSCAKALIN
                  ,,TELEFONDESTEK,,

İlgili Yayınlar  Samsung Galaxy Wonder Root Dosyası
Enjoyed this video?
"No Thanks. Please Close This Box!"