Microsoft’un İddialı Telefonu ve Özellikleri

Yayın Tarihi Nisan 25, 2016

surface-phone-1

 

 

 

 

 

 

Microsoft’un Yeni Telefonu Surface Phone İddialı özellikleri ile dikkat cekiyor. Gün gectikce kızısan rekabet sayesinde her gecen gün yeni cıkacak olan donanım olarak mükemmel telefon haberleri duymaya basladık. Bu haberlerden bir tanesi de Microsofttan geldi.Microsoft‘un yeni cihazı olan Surface Phone iddalı özellikleri ile simdiden iştahları kabartmaya basladı. Bizede bu tatlı rekebetin keyfini sürmek kalıyor. Kısaca telefon hakkında bilgi verelim.

Surface Phone Donanım Bilgileri

Surface Phone, gücünü Samsung tarafından 10nm FinFET üretim sürecinde geliştirilen Qualcomm’un yeni nesil üst seviye mobil yonga seti  olan Snapdragon 830’dan alacak. Snapdragon 830 8 GB RAM destegi verecek.

İlgili Yayınlar  BMW, sürücüsüz motosiklet teknolojisini tanıttı!

Amiral gemisi telefonlar Lumia 950 ve Lumia 950 XL’nin satış rakamları hayal kırıklığı yarattı . Microsoft’un bu noktada tepemodelleri için yeterli bir pazarlama süreci içerisinde olmaması ve fiyatların yüksek tutulması kullanıcıları telefonlardan uzaklasmaya itti.

Microsoft iş dünyasında profesyonel kullanıcıyı hedef alan üç farklı Surface Phone telefon modelini satısa sunacak. Söz konusu telefonlar arasında en iddialı olan Surface Pro, işlemci olarak Snapdragon 830’dan gücünü alacak.

8GB RAM, güçlü işlemci ve gelişmiş grafikler birleşince Surface Phone, Continuum özelliği sayesinde güçlü bir masaüstü PC olma yolunda.

İlgili Yayınlar  Pathshare

Microsoft ayrıca bu yıl sonu ya da gelecek yılın ilk çeyreğinde Windows 10Mobile işletim sistemine 64-bit desteği kazandıracak.

2017 yılında piyasaya sunulması beklenen Surface Phone modelleri muhtemelen özellik ve ekran boyutlarıyla birbirlerinden ayrılacaklar

 

Enjoyed this video?
"No Thanks. Please Close This Box!"