LG KATLANABİLİR EKRANLI TELEFON ÜRETECEK

Yayın Tarihi Mart 27, 2016

lg-katlanabilir-oled-telefon

LG’DEN KATLANABİLİR TELEFON

Katlanabilir ekranlı telefon üretme konusunda Samsung dan ilk adım gelmişti. Samsung‘un yeni üreteceği katlanabilir ekranlı akıllı telefonları için patent aldıgını duyurmasının ardından LG firması da katlanabilir ekranlı telefon üretmek için kolları sıvadı ve bu kulvarda Samsung‘a en büyük rakip olma yolunda ilerliyor.

Samsung’un hemen arkasından LG’de katlanabilir ekranlı telefonlar için harekete geçti. LG piyasada rakibini yalnız bırakmayı düşünmüyor.
Samsung’un katlanabilir ekranlı bir telefon çıkaracağı haberi henüz geçen hafta yayınlanmıştı. LG’ninelbet ezeli rakibinden geri kalması düşünülemezdi. Güney Kore’de yayınlanan ETNews sitesinin haberine göre, LG’de katlanabilir telefon üretmek için gün sayıyor. 2016 yılında Güney Koreli iki dev üreticinin kapışacağı yeni bir akılı telefon kulvarı daha olacak gibi görünüyor
Bu tatlı rekabetten galiba en karlı cıkacak olan tüketiciler olacak gibi görünüyor. Yakın bir zaman da hayal ötesi teknolojiler ile üretilen akıllı cihazları kullanmaya baslayabiliriz..
 
YENİ BİR MAKALEDE GÖRÜŞMEK DİLEĞİYLE HOSCAKALIN
                                     ,,TELEFONDESTEK,,
İlgili Yayınlar  ÇİN'DEN İDDALI BİR TELEFON DAHA / VERNEE APOLLO ÖZELLİKLERİ İLE GÖZ DOLDURUYOR
Enjoyed this video?
"No Thanks. Please Close This Box!"