Apple İphone 8,İphone 8 Plus ve İphone X Modellerinde İndirim Yapacak

Yayın Tarihi Aralık 30, 2017

 

 

 

 

 

 

 

 Apple için 2017 yılının sonları pek iç açıcı geçmiyor. Bu ay içerisinde inanılması güç bir gercek ortaya cıktı, eski iPhone’ları yavaşlatılması ve yeni nesil iPhone’ların beklenen talebi görmemiş olması şirkete borsa da kaybettirdi. Apple şirket bu haberlerin ardından borsada 1 gün içerisinde milyar dolarlarını kaybetmişti.

Şimdi ise DigiTimes, şirket ile ilgili büyük bir iddia ortaya attı. Bilgilere göre Apple, iPhone X başta olmak üzere yeni nesil iPhone’larda beklediği kadar iyi satışlar elde edememesinden dolayı cihazların fiyatlarında indirime gidecek.

İlgili Yayınlar  İran yapımı Lamborghini Murcielago tanıtıldı!

Performansın düşük kaldığı pazarların başında, Tayvan, Singapur ve ABD gibi ülkelerin olduğu söyleniyor. Analistler, cihazlarda 50 dolar veya daha fazla bir fiyat düşüşü ile satışları ciddi şekilde arttırılabilir oldugu görüşünde.

iPhone X, iPhone 8 ve iPhone 8 Plus satışlarında bekleneni alamayan Apple’ın böyle olası bir hamlesi ise cihazları daha önceden satın alan müşterileri tarafından hoş karşılanmayacaktır. Söylenene göre fiyatlar önümüzdeki yılın başından itibaren indirilecek.

Şu an için Yetkili ağızlardan kesin bir acıklama yok fakat bizde merakla indirim gerceklesecek mi acaba?diyerek beklemekteyiz.

İlgili Yayınlar  Yeni Nesil iPhone'lar İçin Fortnite'a 60 FPS Desteği Geldi

 

 

Enjoyed this video?
"No Thanks. Please Close This Box!"