Apple ipad Pro Tanıtıldı

Yayın Tarihi Mart 26, 2016
ipad-pro-1

APPLE BOMBALARINA DEVAM EDİYOR İŞTE YENİ İPAD PRO VE ÖZELLİKLERİ

APPLE bombalarını ard arda patlatıyor yeni cihazlarını birer birer tanıtmaya baslayan Apple‘nin son bombası İPAD PRO oldu.Yakın zaman da yeni telefon modeli İPHONE SE‘yi tanıtan Apple şimdide yeni tableti İpad pro‘yu kullanıcılarının begenisine sundu.


Yeni iPad Pro’nun özellikleri:

9.7 inç iPad Pro, daha fazla parlaklık, daha geniş renk paleti, daha az yansıtma ve Night Shift modu ve beyaz dengesini dinamik şekilde ayarlayan yeni True Tone ekran teknolojisini sunan yeni bir profesyonel Retina ekrana sahip.
Yeni True-Tone ekrana sahip cihazın bu ekranı 2048 x 2732 piksel değerinde çözünürlük sunuyor.
Yeni İpad pro;Live Photos ve 4K video çekmek için yeni 12 megapiksel iSight kamera, 5 megapiksel FaceTime HD kamera ve daha hızlı wireless teknolojileri özellikleri arasında. iPad Pro, ayrıca Apple Kalem ve yeni 9.7 inç iPad Pro’ya uygun tasarlanmış yeni Smart Keyboard’u destekleyen bir tablet olarak geliyor.
iPad-Pro-2


 Güçlü bir ses çıkışına sahip olan cihazda dört adet hoparlör bulunuyor, uzay grisi, rose altın, gümüş ve altın renk seçenekleri ile piyasada yerini bulacak.

Yeni İPad Pro Nasıl bir performans Sunuyor 

Yeni iPad Pro sadece 6,1 mm inceliğinde 469 gramdan daha hafif olmasına rağmen, en fazla güç gerektiren görevleri başarabilmeniz için performans, bağlanabilirlik ve çok yönlülük sunmayı vadediyor. Üçüncü nesil 64 bit mimariye sahip, güçlü A9X çip tüm gün dayanan pil ömrü sunuyor.

 

Ultra hızlı wireless bağlantı MIMO teknolojisine sahip 802.11ac Wi-Fiyüzde 50’ye kadar daha hızlı hücresel bağlantıyla daha hızlı LTE Advanced için destek ve her tablet tarafından desteklenen LTE bantlarla nereye giderseniz gidin bağlantıda kalmanızı sağlıyor.Yeni iPad Pro’ya doğrudan yerleşik Apple SIM’le 100’den fazla ülke ve bölgede seyahat ederken wireless veri planlarına doğrudan aygıtınızdan bağlanmanız daha da kolay olacak.
ipad-pro-3


Yeni iPad Pro’nun fiyatı Ne kadar Peki?

Ekstra rose altın renk seçeneğine sahip olan yeni iPad Pro’nun fiyatları 599 dolardan başlıyor. Bu fiyat cihazın 32GB’lık modeli için geçerli. Cihazın 128 ve 256 GB’lık versiyonları sırasıyla 749 ve 899 dolar fiyat etiketine sahip.
Cihazın ön siparişleri 24 Mart’ta, genel satışı ise 31 Mart’ta başlayacak.

Türkiye fiyatı Ne kadar Olacak ve çıkış tarihi Ne Zaman

Yeni iPad Pro ülkemizde ise Nisan’ın başında satışa sunulacak. Ayrıca cihaz 32 GB Wi-Fi modeli için 2.199 TL’den (KDV dahil) ve 32 GB Wi-Fi + Cellular modeli için2.699 TL’den (KDV dahil) başlayan fiyatlara sahip.YENİ BİR MAKALEMİZDE GÖRÜŞMEK DİLEĞİYLE HOSCAKALIN
                                                ,,TELEFONDESTEK,,

İlgili Yayınlar  Apple iPhone XS ve XS Max için OLED ekran tedarikçisi LG
Enjoyed this video?
"No Thanks. Please Close This Box!"