WhatsNot on WhatsApp

Yayın Tarihi Ekim 2, 2018

WhatsNot on WhatsApp

WhatsApp’taki kişilerinize özel gizlilik ayarları uygulayabilirsiniz.

WhatsApp uygulamasının sunduğu gizlilik ayarlarından memnun değilseniz, WhatsNot on WhatsApp uygulamasına göz atmanızı tavsiye ediyorum.

Gizlilik ayarlarınızı özelleştirebileceğiniz WhatsNot on WhatsApp uygulaması; son görülme, profil fotoğrafı ve durum gibi bölümleri farklı kişiler için özelleştirebiliyorsunuz. Yani bu bölümleri “Herkes” ya da “Hiç Kimse” olarak ayarlamak yerine; X, Y, Z kişileri görmesin gibi özelleştirme seçeneği sunuluyor. Bu şekilde ayarlama yaptığınız kişilerin, durumun kendilerine özel olduğunu fark etmeden sizinle yazışmaya devam edebilmesi de önemli avantajlardan bir tanesi.

İlgili Yayınlar  PasswdSafe

Uygulamayı başlattığınızda, WhatsApp kişileriniz listeleniyor ve bilgilerinizi gizlemek istediğiniz kişilerin hemen yanında yer alan simgeye dokunarak işaretliyorsunuz. Bu adımdan sonra uygulamayı kapatabilir, hiçbir şey olmamış gibi yazışmaya devam edebilirsiniz. Android cihazlarınızda yüklü WhatsApp’ın gizlilik ayarlarını daha da genişleten WhatsNot on WhatsApp uygulamasını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

İndir

Enjoyed this video?
WhatsNot on WhatsApp
"No Thanks. Please Close This Box!"