Multi Measures

Yayın Tarihi Ekim 1, 2018

Multi Measures

Multi Measures uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan çok sayıda ölçüm aracına kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz.

Multi Measures uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet sahiplerinin akıllarına gelebilecek onlarca farklı şeyi sadece mobil cihazlarını kullanarak ölçebilmelerini sağlayan ücretsiz bir ölçüm aracı olarak karşımıza çıktı. Hem çok kolay kullanımı hem de oldukça detaylı yapısı sayesinde uygulamayı kullanırken herhangi bir sorun yaşamanız da imkansız diyebilirim. Dilerseniz lafı çok uzatmadan hemen uygulamada yer alan temel ölçüm araçlarına göz atalım.

Uygulamada yer alan araçları kısaca listelemek gerekirse;

İlgili Yayınlar  Tindog

Pusula Ses şiddeti ölçümü Manyetik alan detektörü Metronom Kronometre Zamanlama aracı Sismograf Eğim ölçümü Yüzey ölçümü Düzlük kontrolü Cetvel Pergel

Uygulamanın sunduğu bu araçların ne kadar doğru ve etkin çalışacakları ise elbette cihazınızda yer alan sensörlerin mevcut olup olmaması ve ne kadar etkili çalıştıklarıyla doğru orantılı. Özellikle düşük düzeydeki telefonlar ile üst düzey telefonlar arasında oldukça dikkat çekici bir performans ve ölçüm farkı görülebilir. Bu nedenle uygulamanın ölçümlerinin bir fikir vermekte yeterli olduğunu ancak her zaman tam olarak güvenilir olmadığını unutmamak gerekiyor.

İlgili Yayınlar  Pixels

Çalışırken herhangi bir performans sıkıntısına sahip olmayan, ayrıca internet bağlantısı da gerektirmeyen uygulama, kaşiflerden tutun da müzisyenler ve inşaat işleriyle uğraşanlara kadar çok geniş konularda bol miktarda ölçüm aracı sunabiliyor. Bu nedenle her an telefonunuzda bulunması gereken araçlardan birisi olduğunu düşünüyorum.

İndir

Enjoyed this video?
Multi Measures
"No Thanks. Please Close This Box!"