Fortnite Yayıncısı Tyler “Ninja” Blevins, 2018 Yılında Ne Kadar Kazandığını Açıkladı

Yayın Tarihi Ocak 4, 2019

Fortnite Yayıncısı Tyler

Twitch’in en çok takipçiye sahip yayıncısı Ninja, 2018 yılında ne kadar para kazandığını açıkladı.

Twitch platformunda ve dünya genelinde Epic Games’in Fortnite Battle Royale oyunundaki başarısıyla tanınan Tyler “Ninja” Blevins, Twitch’te en çok izlenen kanallar arasında 4. sırada yer alırken en çok takipçisi olan kanal unvanına da sahip. 2018 yılının bitmesiyle Ninja, geçtiğimiz yıl içerisinde ne kadar para kazandığını açıkladı.

Özellikle renkli saç modelleriyle (şu an ise saçı mavi renkte) tanınan Ninja, 2018 yılında toplamda 7.9 milyon pound, yani yaklaşık olarak 10 milyon dolar para kazandı. Yaklaşık 10 milyon dolarlık gelirinin %70’inin Twitch ve YouTube platformları üzerinden kazandığını söyleyen Tyler “Ninja” Blevins, geri kalan kısmı ise sponsorluk anlaşmalarından elde ettiğini belirtti.

İlgili Yayınlar  Fortnite'a Güncelleme Geliyor (Dörtlü Roketatar da Var)

YouTube ve Twitch platformu toplamında 32 milyondan fazla takipçisi bulunan Ninja’nın, Fortnite oyununda son 12 ay içerisinde 4.000 saatin üzerinde kaydı bulunuyor. Bu da yaklaşık olarak 166 güne denk geliyor. Bu bağlamda Ninja’nın, 2018 yılının neredeyse yarısında durmaksızın Fortnite oynadığı ortaya çıkıyor.

Kaynak : https://www.independent.co.uk/life-style/gadgets-and-tech/news/fortnite-ninja-earnings-net-worth-twitch-stream-youtube-2018-a8707671.html

Enjoyed this video?
Fortnite Yayıncısı Tyler "Ninja" Blevins, 2018 Yılında Ne Kadar Kazandığını Açıkladı
"No Thanks. Please Close This Box!"