Telefonunuza fırsat yağdıran Kapsanya uygulaması

 

Android ve iOS işletim sistemli telefonlar için ücretsiz olarak indirilebilen Kapsanya uygulaması, hem üye olarak hem de üyelik gerektirmeyen kullanım şekli ile dikkat çekiyor. eposta adresi veya Facebook hesabı ile giriş yapabilmek mümkün. Üstelik, her iki kullanım şeklinde de, size ait telefon numarası, kredi kartı numarası ve hesap bilgisi gibi hassas bilgiler talep edilmiyor. Bu da, uygulamanın önemli detaylarının arasında geliyor.

Kapsanya uygulaması

Android ve iOS işletim sistemli telefonlar için hazırlanan Kapsanya uygulamasını inceledik! Uygulamanın nasıl çalıştığını ve neler sunduğunu anlatacagız.

Kapsanya nedir?

Banka hesabının , kredi kartının, gsm hattının ,kullandığın havayolu şirketinin, internet hattının , ev telefonunun , iş telefonunun, seyrettiğin uydu yayın firmasının, hatta kredi kartının kullandığı ödeme sisteminin bile sana sunduğu bir sürü ayrıcalık olduğunu biliyor muydun?

Sayısız fırsatları takip etmek ya da kendine uygun olanı seçmek çok mu zamanınızı alıyor?Tam aradığım fırsatı buldum derken süresinin geçmiş olduğunu mu farkediyorsun? İşte tam da aradığınız bir uygulama ile karsı karsıyasınız.

Artık tüm Fırsatları senin için takip edecek, daha iyi bir kullanıcı deneyimi için kategorize edecek, aman kaçırmayayım diyebileceğin kampanyalarla ilgili sana bildirimler de bulunacak, günlük rutin işler arasın da unutabileceğini düşündüğün fırsatları tam zamanın da sana hatırlatabilecek bir mobil uygulama Kapsanya!

tamamen ücretsiz ve size özel

Kapsanya uygulaması, tüm kampanyaları (alışverişten yeme-içmeye,seyahatten konaklamaya,sağlıklı yaşamdan kültür-sanata,otomobilden e-ticarete kadar) çok sayıda başlık altında kategorize ediyor.Son derece kullanışlı yapısı,sadece size özel ve tamamen ücretsiz bir uygulama.

Kampanyayı sunan firmalarla aynı hukuki kaygıları taşımadığımız için kampanya detaylarında sade ve anlaşılır bir metinle karşılıyoruz seni.Çoğu zaman uzun ancak minicik puntolarla yazılmış orijinal kampanya detay metinlerinin hepsini senin için okuyor ve kısa bir özet geçmeye çalışıyoruz.Daha çok detay istiyorsan da açıklamaların içine yerleştirdiğimiz linkler sayesinde seni orijinal metne kolayca ulaştırıyoruz.

Onlarca kurum ve ürünün sunduğu tüm fırsatları derleyip kullanımınıza sunan  ilk ve tek mobil uygulamayız. Üstelik tüm ayrıcalıklarını biraraya getirerek sana sadece erişim kolaylığı sağlamayı hedeflemiyoruz. İlgilendiğin başlıkta nerede ne ayrıcalığın var kolayca görebileceğin ve karşılaştırarak en avantajlısını seçebileceğin kolay bir kullanım vadediyor;hatta kampanyalarını birleştirerek çok daha kazançlı olan senaryoyu ortaya çıkarabileceğin objektif ve tüketici dostu bir platform sunuyoruz.

Sadece süreli indirim kampanyalarını değil profil sayfanda seçtiğin firmaların sunduğu ne varsa (çekilişler, sürprizler, fırsatlar , ayrıcalıklar)hepsini dahil etmeye çalışıyoruz. Çalıştığınız bankanın asistan hizmetlerinden(ücretsiz çilingir,yol yardım, çekici ve benzeri),hesabının sunduğu ücretsiz para nakil hizmetine, hava yolu firmanın mil kazandırma programından uydu alıcının fatura avantajlarına kadar sayısız ayrıcalığı sunuyor

Kapsanya’nın tüm özelliklerinden faydalanmak  için yapman gereken tek şey ise Kapsanya uygulamasını indirerek ücretsiz bir üyelik oluşturmak.

..

 

Cevap Bırakın