Huawei Locator ile kaybolma devrine Son

Yayın Tarihi Eylül 15, 2018

 

IFA 2018 fuarında tanıtılan Huawei Locator ile kaybolan eşyalar GPS yardımıyla  bulunabilir hale geliyor. Bu özellik sayesinde sıklıkla yolculuk yapanların hayatını ciddi anlamda kolaylaştıracak teknolojiler den biri arasına girecek. Telefon ile Huawei Locator (ayrı bir SIM kart ile çalışacak) cihazınızın bağlantısını yaptıktan sonra, konum belirleme özelliği sayesinde, Locator’un konumunu telefonunuzdan takip edebiliyorsunuz. Böylece Locator’ın bağlı olduğu bir şeyi kaybettiğinizde telefonunuzdan yerini bulabileceksiniz. Cihazın bu işlevleri tam dolu bir batarya ile 15 gün yerine getireceği söyleniyor.

İlgili Yayınlar  Dünden bugüne Huawei Mate serisi!

Huawei Locator ile kaybolma devri bitiyor

Küçük boyutlara sahip olan cihazın, her ne kadar küçük olsa da, cüzdanda kullanılması pek mümkün değil. Daha çok bagaj, sırt çantası, evcil hayvan ve bisiklet ve benzeri eşyalarda kullanımı daha uygun.Cihazın IP68 sertifikası ile suya ve toza karşı dayanıklı olduğunu da belirtelim.

Hangi ülkelerde, ne zaman, ne kadarlık fiyat etiketiyle satışa sunulacak

Fiyatı henüz bilinmeyen Locator’a ait bu bilgilerin en kısa zamanda resmi olarak açıklanması bekleniyor. Cihazın Türkiye’de satışa sunulma ihtimali, az da olsa imkansız değil.

 

İlgili Yayınlar  Huawei Y9 (2019) TENAA Listelerinde Ortaya Çıktı

Enjoyed this video?
"No Thanks. Please Close This Box!"