İnternetten Yeni Para Kazanma Yöntemi

Yayın Tarihi Haziran 26, 2016

internetten para kazanma  İntenetten para kazanmanın cok cesitli yollları vardır belkide bir cok yöntemi denemis ve umdugunuzu bulamamıs olabilirsiniz durum böyleyse eğer bu yazımı mutlaka okumalısınız. Günümüzde ek gelir elde etmek isteyenlerin ugrak kapısı olan ”internetten parakazanma” işinde en popüler ve sürekliliği hiç bitmeyecek tek yöntem reklamdır arkadaslar.Reklam tıklama veya reklam izlemenin hiçbir zaman kazancı bitmez cünki her gecen gün iş dünyasında bir cok firma iş hayatına atılıyor ve yaptıkları işte büyümenin tek ve en önemli yolu reklam vererek kendilerini ve yaptıkları işi dünyaya tanıtmaktır. Şimdi size bahsedeceğim bir reklam firması var bu reklam firması’nın amacı sadece kendisine kazandırmak değil üyesi olduğu reklam izleyicilerinede para kazandırıyor.Şuan 300.000 aktif üyesi bulunan ve her gecen gün üye sayısı artan bir firma. Üyeleri sayesinde firmalardan reklam alarak hem kendisine; hemde firmaların reklamlarını üyelerine izleterek bünyesindeki üyelerine de para kazandırıyor.Reklam şirketinin hedefi yakın zaman da 1.000.000 aktif üye sayısına ulasmak. Bu sayede Firmaların da dikkatini cekerek daha fazla reklam almak ve  reklam izleyen üyelerinde daha fazla reklam izleterek daha da cok para kazanmalarını saglamaktadır. Reklam şirketinin ismi Birmilyonizleyici.com. Birmilyonizleyici.com bir reklam şirketi olup, internet reklamcılığı yapmaktadır. Bu proje kapsamında 2011 yılında kurulmuş, 4 yıl AR-GE ve yazılım süreci geçirmiştir. Konya Merkez ve Antalya Manavgat‘ta temsilcileri bulunmaktadır.

Birmilyonizleyici.com’u seçmeniz için bir çok nedeniniz var. İşte onlardan başlıcaları şunlardır;

-İnternetin doğrudan tepki alınabilen ideal bir reklam ortamı olduğu için.

-Haber almaktan, arkadaşlarınızla iletişime ve bilgi edinmeye kadar günlük yaşamın her alanında olan internetten kazanç sağlamak için.

-Reklam izleyerek kazanç sağlamanın birçok açıdan cazip olduğu için.

-Kapı kapı gezip ürün tanıtmak zorunda olmadığınız için.

Şirket hakkında gerekli bilgilere www.Birmilyonizleyici.com internet sitesinin iletişim bölümünden ulasabilirsiniz. Üye olmak isteyen arkadasların işleyişin nasıl olduğunu kavramaları için buradan yazarak ve resimli örnekler vererek anlatmaya calısacağım.

 

KAZANC PLANI

Birmilyonizleyici.com‘un 6 farklı kazanc sistemi mevcuttur.Bunları örneklerle anlatalım;

1-Ekip Kazancı

2-İzleme Kazancı

3-Havuz Kazancı

4-Satış Kazancı

5-Tavsiye Kazancı

6-Vizyon Kazancı

EKİP KAZANCI

Reklam izleyerek kazanç sağlamak için öncelikle ekip oluşturmamız gerekmektedir. Organizasyon 2’li kol (Binari) sistemi şeklinde çalışmaktadır. Her gelen kişinin organizasyonu en az 2 kişiye tavsiye etmesi üzerine kuruludur. Sistem ekip kazancında 10 derinlikten kazanç sağlamaktadır. 1. derinlikte 2 kişi olduğunu düşünürsek 10. derinlikte 511,50 tl kazanç sağlamış oluruz.

derinlik                                                                                                                                                                                                                                                        Ekip kazancı bir defaya mahsus alınabilen kazanc yöntemidir. Standart yani ücretsiz bir üye 10.derinliğe ulastığında sadece 512 tl alabilir fakat ücretli üye olursanız mesala platinplus paketinden üye oldunuz bu pakette 33 pozisyon oldugu için  512×33=16.896 tl almaya hak kazanıyorsunuz burada ücretli paketlerin ne kadar önemli olduğu acıga cıkıyor. Ekip kazancını ikinci kez alabilmek için tekrar paket satın alıp yeni bir ekip olusturmak gerekiyor.Bu sistemde paket yükseltme malesef olmuyor o yüzden kararınızı iyi verip iyi bir paketten üye olmanız gerek. Diyelimki ücretsiz üye oldunuz altınıza bir cok üye yaptınız fakat ücretsiz üyenin getirisi cok az olduğu için paket almadıgınız için kaygılanabilirsiniz.Altınıza yaptıgınız üyeler platinplus yani en dolu paketten dahi üye olsa size getirisi cok az olacaktır. Bu defa yeni bir paket satın almak isteyeceksiniz alabilirsiniz fakat önceki paketiniz ve üyeliğiniz iptal olacagı için altınıza yapmıs olduğunuz üyeler de artık sizin altınızda olmayacak ve yeni bir ekip kurmak zorunda kalacaksınız.Bu yüzden üyelik için iyi düşünün sonra emekleriniz bosa gitmesin.

İlgili Yayınlar  Google Adsense - Basit Yoldan Hesap Almanın Püf Noktaları

 

İZLEME KAZANCI

Her izleyicinin iki kişiye referans olarak sağ ve sol kolunda 1000 reklam gösterim yapılıp ve kendisinin de bu gösterimde aktif bulunarak kazandığı kazanç türüdür. Buradaki 1000 reklam tıklama ekibinizle ve alt üyelerinizle toplam tıklama sayısıdır.Bu sayıyı doldurmadan sistemde tam anlamıyla aktif olamıyorsunuz.  Ekibinizi saglam kurarak altınıza yaptıgınız üyelerle bu sayıyı doldurmak cok uzun sürmeyebilir. Burada yine en önemli sey yaptıgınız üyelerin paket satın alması Platinplus paket üyelere günde maksimum 33 adet reklam gelebiliyor ama suan sirket yeni faaliyette oldugu için hergün bu sayıda reklam gelmeyebilir ben suan platin paketteyim günde 5-10 arası reklam geliyor tabiki bu reklam sayıları Üye sayısı arttıkça günden güne düzenli bir sekilde artacak. Sitede kazanc planlarında ki anlatımlar genelde yanlıs anlasılmakta yani bir reklamın değeri 20 tl değil 1 pozisyonu doldurdugunuzda(ekibiniz ve üyeleriniz ile 1000 reklam tıklama) günde 20 tl almaya hak ediyosunuz. Tabiki ekibiniz ve alt üyelerinizin reklam tıklamalarından da para kazanıcaksınız ama tek reklam 20 tl değerinde değil. Pozisyonlar da sizin ekibinizin ve üyelerinizin yaptıgı üyeler ile günden güne artıyor.Bazen ekibine dahil oldugunuz kişinin yaptıgı üyeler bile sizin altınızda pozisyon olusturabiliyor.Burada sistem kendisi karar veriyor bu da işin en güzel tarafı yani sizin üye yapmadıgınız birini sistem sizin altınıza pozisyon aldırabiliyor buda 1000 reklam tıklama hedefine daha cabuk ulasmanıza olanak saglıyor. Şimdi bunu resimle acıklayalım;

İlgili Yayınlar  Türkiye'de Bitcoin Çılgınlığı Gittikçe Büyüyor

pozisyonlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu tabloda satın almıs oldugunuz paketlere ait pozisyonlar var.Her pozisyonda ekibinizin ve sizin yapmıs olduğunuz üyeler olacak şimdi 1.sıradaki pozisyonda olan üyeler 1000 tıklamaya ulastıgında günde 20 tl kazancınız oluyor, 2.pozisyonuda doldurduğunuzda günlük kazancınız 40 tl oluyor düşünün 33 pozisyonun olduğu platinplus paketinde tüm pozisyonları doldurursanız 33×20= 660 tl günlük kazanca ulasıyorsunuz. Müthiş bir kazanc! burada iyi kazanmak için paket secimi ön planda oluyor.

Ekibinizde ve alt üyelerinizde 10 kişiyi tamamladıgınızda hesabınızdaki parayı cekebilirsiniz.Kendi altınıza 4 üye yapsanız yaptıgınız üyelerde altlarına ikişer üye yapsa bu sayıyı rahatlıkla geciyorsunuz.

 

HAVUZ KAZANCI

Gold, Silver ya da Platin izleyicilere özel kazanç şeklidir.

Reklam gelirlerinin %2 lik %3 lük ve %5 lik dilimlerini bir havuzda topladığı ve silver üyelerine: % 2 lik dilimi paylaştırdığı, gold üyelere: % 3 lük dilimi paylaştırdığı , platin üyelere: % 5 lik dilimi paylaştırdığı kazanç şeklidir. İzleyicilerimizin hesabına aylık olarak ödenmektedir.

 

SATIS KAZANCI

Platin izleyicilere özel bu kazanç planında bireysel satışlardan kazanç elde edilir.

49,999 tl ye kadar %10,

99,999 tl ye kadar % 15,

100.000 tl ve üzerindeki satışlardan %20 kazanç elde edilir.

 

TAVSİYE KAZANCI

Herbir izleyicimiz tavsiye ederek kendi referansı ile yaptığı her üyenin üyelik bedelinden %20’sini tavsiye kazancı olarak alır.

25 tl’den 5 tl kazanç

75 tl’den 15 tl kazanç

175 tl’den 35 l kazanç

375 tl’den 75 tl kazanç

825 tl’den 165 tl kazanç sağlanır.

İlgili Yayınlar  İnternetten Yeni Para Kazanma Sistemi

 

VİZYON KAZANCI

20 kişiye referans olan bir izleyici Tema Vakfı Sertifikası

Ekibinde 6 adet 1. seviye vizyon kariyer oluşturan bir izleyici 500 tl

Ekibinde 5 adet 2. seviye vizyon kariyer oluşturan bir izleyici 1,500 tl

Ekibinde 5 adet 3. seviye vizyon kariyer oluşturan bir izleyici 18,000 tl

Ekibinde 5 adet 4. seviye vizyon kariyer oluşturan bir izleyici 36,000 tl

Ekibinde 3 adet 5. seviye vizyon kariyer oluşturan bir izleyici 75,000 tl vizyon kazancı hak eder.

 

ÜYELİK VE PAKET SATIN ALMA

Birmilyonizleyici.com ile sizi tanıştıran arkadaşlarınızın sponsorluğunda(referansı ile), istenilen bilgileri doldurarak ve tercih ettiğiniz reklam paketlerinden birini satın alarak sisteme dahil olabilirsiniz. Ücretli paket satın alınması halinde TC numarası girilmesi gerek cünki şirket ödediğiniz ücretin faturasını kesip adresinize gönderiyor. Ücretsiz üyeliklerde para ödenmediği için Tc gerekmiyor ücretsiz olan pakete üye olacak arkadaslar -25 yazan paketi secmelidir.

paketler-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.STANDART İZLEYİCİ = 1 pozisyonu yani günde 1 reklam aktiflik hakkına sahiptir.

2.BRONZ İZLEYİCİ = 3 pozisyonu yani günde 3 reklam aktiflik hakkına sahiptir.
3.GÜMÜŞ İZLEYİCİ = 7 pozisyonu yani günde 7 reklam aktiflik hakkına sahiptir.
4 ALTIN İZLEYİCİ = 15 pozisyonu yani günde 15 reklam aktiflik hakkına sahiptir.
5.PLATİN İZLEYİCİ = 33 pozisyonu yani günde 33 reklam aktiflik hakkı bulunmaktadır.

Sececeğiniz paketlerin Plus olanlarını almanızı tavsiye ederim. Plus paketlerde aktiflik kişi sayıları daha fazla oluyor alttaki resimde görebilirsiniz.

 

paketler

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Son olarak bircogumuz için bir aylık sigara ücretine platinplus paket alınabiliyor yatırım yapmak için cok fazla bir ücret değil. Zaten sisteme dahil olduktan sonra yaptığınız üyeler ve ekibinizin yaptığı üyelerden kazandıklarınızla yatırdığınız parayı cıkartıyorsunuz tabi artı olarak bir kişinin refaransı ile ekibine katılırsanız o kişinin ekip kazancından faydalanmaya baslıyorsunuz kendi ekibinizi kurana kadar ekip kazancı alabiliyorsunuz.

Platinplus paketi suan için indirimde sadece 125 tl  4 gün sonra paketin fiyatı 300 tl olacak bu fırsatı kacırmak istemiyorsanız Buradaki linke tıklayarak ekibime katılın beraber kazanalım.

Kayıt esnasında kafanızı kurcalayan bir sey olursa İrtibat için  05074715725 numaralı telefondan bana ulasabilirsiniz. Kaydınızı tamamladıktan sonra Paket ücretlerini asagıdaki banka hesaplarına havale ediyorsunuz.Benim referansım ile üyelik paketi alan arkadaslar kaydını tamamladıktan sonra parayı havale etmeden benimle iletişime gecerlerse sistem de aktif olmaları daha hızlı olacaktır. Bol Kazanclar…

 

hesap bilgileri

Enjoyed this video?
"No Thanks. Please Close This Box!"